Prohlášení o přístupnosti

Stránky Mateřské školy Hradčovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace – přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu. Při tvorbě a správě těchto stránek byla a je zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu tak, aby splňovaly zásady přístupnosti podle metodiky Pravidel tvorby přístupného webu připravené pro účely novely Zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a jejích úprav (81/2006 Sb.).

Publikované soubory
Vzhledem k povaze www nesměřují všechny odkazy pouze na webové stránky, ale také na obecné soubory – publikované dokumenty a jejich přílohy v různých formátech.
Tyto soubory lze zobrazit ve volně dostupných externích aplikacích:

Minimální nároky na hardware
Splňuje běžný kancelářský počítač nebo notebook s připojením k Internetu.

Klávesové zkratky
Ke zvětšení či zmenšení www a obrázků je použito zkratky Ctrl +, Ctrl -. Na portálu jsou použity rovněž zkratky Ctrl +, Ctrl – ke zvětšování či zmenšování obrázků v galeriích.

Podporované webové prohlížeče
Splňují webové prohlížeče se zapnutým i vypnutým JavaScriptem.
Lepšího uživatelského pocitu však dosáhnete, ponecháte-li JavaScript ve Vašem prohlížeči zapnutý.
Neznamená to však, že každá verze webového prohlížeče je pro práci na portále vhodná. Mezi nepodporované prohlížeče patří zejména staré verze, které již nejsou podporovány ani ze strany jejich výrobců.

Testované prohlížeče
Vzhledem k množství webových prohlížečů nelze garantovat plnou podporu na každém z nich. Testování aplikace aktuálně probíhá na následujících verzích prohlížečů:

  • MS Internet Explorer 11 a EDGE
  • Mozilla Firefox 53 a ESR
  • Google Chrome 59
  • Safari 9 a 10

Kontakt
Stále pracujeme na tom, aby byly mshradcovice.cz bez problémů přístupny všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, dejte nám prosím vědět. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím využijte kontakty uvedené na našich stránkách.

Zvětšený jídelní lístek